Karasu Evleri Ödeme Seçenekleri

karasu evleri

Karasu evleri ödeme seçenekleri konusu hakkında firmamızın sizler için sunmuş olduğu cazip ödeme koşullarını görmek ve satın alacağınız yazlıkların değerlerini görebilmek adına sizleri de gerçekleştirdiğimiz turlarımıza beklemekteyiz. Turlarımızda projelerimizi sizlere gezdirdikten sonra satış ofislerimize gelerek ödeme hususunda gerekli görüşmeleri gerçekleştirmekteyiz. Karasu’da yaşamın keyfine varabilmek için buradan yazlık almak isteyen milyonlarca kişiyi ofislerimizde misafir etmekteyiz. Satışını gerçekleştirmekte olduğumuz her türlü yazlık konut seçeneği için farklı ödeme planları bulunmaktadır. Sonuç itibari ile her konutun satış fiyatı farklı olduğu için ödeme planlarının aynı olması beklenemez. Bu sebeple en doğru bilgiyi firmamızda görevli olan çalışanlarımızdan almanız mümkün olmaktadır.

karasu satılık yazlık karasu evleri

Mükemmeli Arayanlar İçin Karasu Evleri

Karasu evleri ödeme seçenekleri çok fazla sayıda olup, bu seçeneklerden dilediğinizden yararlanmanız mümkün olmaktadır. Bir yazlık konut satın almak istediğinizde ilk ilgileneceğiniz konuların başında ödemesi gelmektedir. Yazlık konutunuzu beğendiniz ve böyle bir fırsat kaçmaz diye düşünüyorsanız gelin sizleri ofisimizde ağırlarken, cazip ödeme seçeneklerimizi de sizlere sunalım. Dilerseniz peşin, dilerseniz taksitli olarak yazlık konut almanıza imkân tanıyan bir işletme olarak tamamıyla müşterilerimizin bütçe yapısı ile doğru orantılı olarak ödemeleri planlamaktayız. Firmamız sektördeki sağlam yapısını müşterileri ile kurmuş olduğu diyaloğa borçludur. En sağlıklı diyalogların kurulması için samimi bir ortamın oluşturulduğunu da belirtmekte yarar görmekteyiz.

karasu satılık yazlık karasu evleri

Karasu Evleri Uygun Ödeme Koşulları

Karasu evleri ödeme seçenekleri arasında sıfır faizli taksitli ödeme, senetli ödeme seçeneği gibi seçeneklerimizin de oluşu müşterilerimizin karar vermesinde önemli rol oynamaktadır.  İnşaat sektörü içerisinde in iyi firma olabilmek adına ödeme hususunda müşterilerine sağlıklı hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş bir firma olduğumuzu da ayrıca belirtmeyi uygun bulmaktayız. Karasu yazlık sahibi olmak için en ideal yerlerden bir tanesi olarak gündeme oturmuş durumdadır. Müşterilerin tamamıyla özgür iradeleri ile tercih ettikleri yazlık konutların fiyatlarındaki değişiklikler sebebi ile herkes aynı ölçütteki konutlardan satın alamamaktadır. Kiminin bütçesi bir dubleks yazlık almaya yeterken, kiminin bütçesi ise sadece bahçe katı bir+bir bir yazlık konut almaya yetmektedir. Aynı şekilde kimi müşteriler peşin ödeme yöntemi ile yazlık daire satın alma gücüne sahipken kimileri ise taksitlendirme seçeneklerinden yararlanmak istemektedirler.

karasu evleri karasu evleri

Karasu evleri günlük yazlık kiralama ilanlarının sıklıkla görüldüğü evler arasındadır. Yazlık bir tatil yöresi olması hususu ile özellikle de yatırım için yazlık daire satın alanların büyük bir çoğunluğu dairelerini günlük kiralama hizmetine açmaktadırlar. Ancak burada büyük bir risk ile karşı karşıya kaldıklarının pek de bilincinde olmamaktadırlar. Günlük kiralama hizmetini kendi gözetimlerinde gerçekleştirenler için çok fazla sorun olmamakla birlikte bir emlakçı aracılığı ile dairelerini kiraya verenler büyük problemler ile karşı karşıya kalabilmektedirler. Yaz dönemlerinde oluşan yoğunluk nedeni ile otel ve resmi pansiyonlarda yer bulamayan kişilerin ilk tercihleri günlük kiralık daireler olmaktadır.

Karasu denize yakın evleri,kumsalı,plajı ve yaz aylarındaki havası ile muhteşem bir yaz tatilini ayağınıza getiriyor,size kalan tadını çıkarmak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
  • Biz Sizi Arayalım

    Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  • Biz Sizi Arayalım

    Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  • Hemen Ara : 0 545 797 34 68