Karasu Satılık Yazlık Çatı Dubleks Evler

karasu satılık yazlık

Karasu satılık yazlık çatı dubleks evler denizi yukarılardan görmek isteyen, denizin tadına bu şekilde de varabilen, balkonunda bulunan barbekülerde ailesine ve yakınlarına ziyafetler hazırlayan kişilerin tercihi arasında olmaktadır. Çatı dubleks olayına çok sıcak bakmayan kişiler başlangıçta talepte bulunmaz iken çatı dubleks yazlık konutlarımızı gördüklerinde kararlarını değiştirmektedirler.

karasu satılık yazlık

Çatı dublekslerin küçük olabileceği endişesi ile uzak durmaya çalışanlar bu fikirlerini de yine kendi kendilerine çürütmektedirler. İşletmemiz ile yapacağınız anlaşmalarda çatı dubleks tercihlerinizi özellikle belirtmeniz önemli bir husustur. Elimizde bulunan projelerimiz içerisinde var olan yazlık konutlarımızı sizlere tanıtırken ayrıca bu özelliklere haiz olan yazlıklarımızı da göstermekteyiz.

Tamamıyla tercih meselesi olan bu durum siz değerli müşterilerimiz tarafından iyice ölçülüp tartılmakta ve bu şekilde karar kılınmaktadır.

32 Evlerde karasu Satılık Yazlık Bahçeli Dubleks Daireler

Karasu satılık yazlık çatı dubleks evler konusunda daha detaylı bilgi edinmek istediğiniz her an karşınızda bir muhatap bulabileceğinize emin olabilirsiniz. Muhatabı olmayan işletmelere itimat etmemeli her daim ulaşabileceğiniz işletmeler ile alışveriş yapmalısınız.

Satış sonrasında karşılaşabileceğiniz olumsuz durumlarda dahi sizlerin yanında olmaya devam eden bir inşaat şirketi olan işletmemiz sektördeki sağlam yerini bu tutumuna borçludur. “Ben satışımı yaptım, kenara çekilirim” mantığı ile hareket eden rakiplerimizin satışlarında genel anlamda bir düşüş olmasının yegâne sebebini ise bu durum oluşturmaktadır.

karasu satılık yazlık

Yazlık konut tanıtımı yaparken, satış gerçekleştirilip, ödeme alırken her şey güzel de sorun yaşadığınızda mı kötü olacak? Pek tabii ki bu durum öncelikle firmamızın şanına yakışmayan bir tutumdur.

Karasu satılık yazlık çatı dubleks evler içerisinde ebeveyn banyolu olan yazlık konutlarımız da bulunmaktadır.

Bu durum ise sizlerin tercihlerinde ön planda olması durumunda önem arz etmektedir. Aile büyükleri ile birlikte yaşayan kişilerin tercihlerinden biri de çatı dublekslerde ayrıca bir ebeveyn banyosunun bulunmasıdır. Eğer sizlere bu seçeneği sunmuyor olsaydık bizim de rakiplerimizden çok bir farkımız kalmayacaktı.

Bu fark ile sizler için tercih yapma şansını arttırmakta ve gönlünüzde yatan yazlık konuta sahip olmanızı sağlamaktayız. Çatı dubleks yazlıklarımızdan birine sahip olmak istediniz her an yanınızda olduğumuzu unutmayınız.

karasu satılık yazlık

Karasuda Merkezde Yalı Mahallesinde Yazlıklar

Karasu satılık yazlık küçük çarşıya yakın evler farklı özelliklere sahip olan yazlık konutlardan oluşmaktadır. Kimisi çok katlı ve asansörlü olabiliyor iken, kimisi de iki üç katlı asansörsüz yazlık daireler olabilmektedir.

Kişinin tercihine göre ve zevkine göre uygun daire çeşitlerinin bir arada bulunduğu bu bölgeden ev sahibi olmak gibi bir tercihiniz buluyor ise firmamızda görevli personellerimize bu durumu bildirmeniz doğru olacaktır.

Zaten günü birlik bir tur ile Karasu’da bir yazlık daire seçme amacında iseniz çok fazla bir vakit harcamadan direk hedeflediğiniz konutları görebilir, içinize sinen daireler için anlaşmak üzere ofislerimize gelebilirsiniz.

karasu satılık yazlık

Karasu satılık yazlık küçük çarşıya yakın evler bu çevrede yaşayanlar tarafından sıklıkla pansiyon olarak verilen evler ile de yakın konumdadır. Kendi yazlığınızı satın aldığınızda bir yakınınız tatil için gelmek istediği zaman bu bölgede bulunan pansiyonlardan yakınlarınıza rahatlıkla daire kiralayarak, birlikte keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Gün içinde çok fazla bir hareketliliğe sahip olmayan küçük çarşı akşam olduğunda canlanmaya ve kalabalıklaşmaya başlamaktadır. Adeta bir arı misali burada bulunan işletmeleri gezen kişilerin sayısı giderek artmaktadır. Yazlık konutunuzun balkonundan bile küçük çarşıya gezmeye gelenleri izleyebilir, bir yandan da kahve keyfinizi deniz manzaralı olan yazlık konutlarımız ile taçlandırma imkânı bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
  • Biz Sizi Arayalım

    Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  • Biz Sizi Arayalım

    Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  • Hemen Ara : 0 545 797 34 68