Karasu’da Ayağınıza Gelen Fırsatı Kaçırmayın!

karasu satılık yazlık

Karasu evleri Karasu’da yazlık dendiğinde akla gelen Ekşioğlu inşaat 40.yılına özel olarak müşteri beğenisine sunduğu avantajlarla herkesin istediği eve sahip olması için çalışır. birçok farklı ödeme koşulu ile sizlere rahat bir ödeme seçeneği sunuyor. Temelinde huzur ve güvenin yattığı Karasu havuzlu yazlık fiyatları dairenin sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösterir. En doğru bilgiler için özenle hazırladığımız videoları seyredebilir veya ücretsiz olarak verdiğimiz servis hizmetiyle bölgeyi ve projelerimizi yakından izleyebilirsiniz.

Sektörde sahip olduğu deneyimi yer seçimi, kullanışlı proje, kaliteli inşaat ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarla yıllardır devam ettiren firmamız, sizlerden aldığı güçle herkesi ev sahibi yapmaya çalışır. Kat karşılığı daire ve kentsel dönüşüm projelerinde marka değerine sahip olan firmamız Karasu’da hayata geçirdiği projelerle de göz kamaştırmayı başarmıştır.

karasu evleri

Değer Kazanan Bölgede Siz de Ev Sahibi Olun…

İstanbul’a olan yakınlığıyla dikkat çeken Karasu, sahip olduğu doğal güzelliklerle de şehre yakın huzur dolu bir yaşamın adresi olmayı başarmıştır. Gelişen ulaşım alternatifleri sayesinde her geçen gün artan Karasu havuzlu yazlık fiyatları bölgenin yatırım amaçlı olarak da değer kazanmasına neden olmuştur. Siz de kredi veya 0 faizli senet imkânıyla hayalindeki dairenin sahibi olabilirsiniz.

Yılın 365 günü yaşanabilen bölgede tamamlanan doğalgaz çalışmaları sayesinde şehre hem yakın hem de uzak olmanın ayrıcalığını hissedebilirsiniz. Tatil ve yatırım için bölgede ev bakanlar Ekşioğlu İnşaat güvencesiyle üretilmiş farklı büyüklüklere sahip sayısız projeden birini seçerek yeni bir hayata merhaba diyebilirler.

karasu evleri

Satılık Yazlık Alın Tatil Ayağınıza Gelsin!

Doğayla baş başa bir yaşam sürmek isteyenlerden tatilin ayağına gelmesini isteyenlere kadar geniş bir kitleye sahip olan daire ve yazlık projelerimiz, iç ve dış yapı tasarımı açısından beklenenin üzerinde değere sahiptir. İnce işçilikle kaliteli malzemenin bir araya geldiği evler, sahip oldukları atmosfer sayesinde günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenlere alan yaratır.

Ulaşım açısından sunduğu avantajlarla fark yaratan Karasu havuzlu yazlık fiyatları açısından son derece makul seçeneklere sahiptir. 1+1, 2+1, 3+1 ve doublex daire alternatiflerini gezerek kararınızı verebilir ve hem güvenli hem de altyapı açısından donanımlı sitelerde yeni bir yatırım fırsatı elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
  • Biz Sizi Arayalım

    Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  • Biz Sizi Arayalım

    Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  • Hemen Ara : 0 545 797 34 68