Karasu Evleri Tatil İçin Uygun Yeni Projeler

ekşioğlu karasu

Ekşioğlu İnşaat karasu evleri hem yazlık hem kışlık bir dairem olsun aynı zamanda yatırım için de uygun bir yerde olsun diyenler için birçok farklı sitede havuzlu güvenlikli site içi denize sıfır ya da denize yakın mesafelerde daire yapmaya devam ediyor.

Birçok farklı kritere göre yapılan yaşam odaklı planlanan tasarlanan site içi daireler uygun ödeme koşullarıyla birlikte sizlerin beğenisine sunuluyor Karasu satılık yazlık ile ilgili söylenebilecek birçok farklı şey var bunları uzun uzadıya dinlemekten ise hafta sonları Karasu’ya düzenlenen ücretsiz turlara katılarak projeleri yerinde gör arkadaşlarına göster karşılaştır ve benim de favori lerimde böyle bir ev var dersen krediye gerek olmadan senet ile bir daire sahibi olabilirsin.

karasu-evleri-bir-yazlik-daire-icin-eksioglu-insaat karasu-evleri-tatil-icin-uygun-yeni-projeler

Hemen hemen bütün projelerde havuz var zaten daireler denize yakın daireler Yeşil Vadi Sitesi, Melis evleri, Gardenya, Hasan Ekşi Konakları, Yeşil Vadi 6, Huzurkent, Ekşioğlu City projesi gibi birçok proje hemen oturabileceğiniz hemen teslim daireler projeler topraktan  daha çok senet ile satışlar yapılıyor.

Peşin alımlarda rakamlar biraz fark ediyor bir projenin devamındaki projelerde topraktan fırsatları yakalayabilirsiniz mesela bunlara örnek Yeşil Vadi siteleri 1 ‘den başladı ve şu anda 7’ye kadar geldi Hem tatil hem de yatırım yapmak isteyenler için uygun bir yer olan Karasu müstakil projeleri de bulabileceğiniz bir yer.

Önemli olan daha önce yaptığımız araştırmaya göre favori ilanlar belirlemek ve bitmiş Karasu evleri ya da devam eden bir proje den ister peşin ister senet ile bir projeye katılabilir ve uygun ödeme imkanı ile uygun fiyatları olan bir projeye girebilirsiniz.

karasu-eksioglu-evleri

Hemen taşın kampanyaları favori ilanlar arasında yerini alıyor tüm konutlar lüks daireler şeklinde tasarlanmış olup büyük metrekare geniş oda ve balkon balkonlarda barbekü seçeneğiyle sizlere farklı alternatifler sunuyor sitelerde daha doğrusu büyük sitelerde kartlı geçiş de ana geçiş haricinde yanlarda siteye girebileceğiniz farklı girişler bulunuyor.

Ayrıca site içinde binaların arası geniş oluyor seçeneklerde ara kat bahçe katı ya da en üst kat olarak sınıflandırılabilir geniş daire isteyenler için dubleks  seçenekleri en iyi seçenekler arasında yer alıyor.

karasu-evleri-tatil-icin-uygun-yeni-projeler/7

Birçok projede Market kafeterya geniş yeşil alan ve geniş kullanım alanları bulunuyor özel projelerde sosyal donatılar daha çok oluyor denize sıfır projeler de muhteşem manzaralı deniz gören evlerde mevcut tabii ki bunlara rağbet daha fazla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
  • Biz Sizi Arayalım

    Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  • Biz Sizi Arayalım

    Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  • Hemen Ara : 0 545 797 34 68