Karasu Satılık Daire Yazlık Evler İçin Son Fırsatlar

ekşioğlu karasu

Karasu’da benzersiz fırsat! Karasu satılık daire ve Karasu satılık yazlık olanaklarında Yaz ayları Temmuz’a özel kampanyalar yapan Ekşioğlu İnşaat Karasu sizlere eşsiz yatırım fırsatları sunuyor. Piyasasında öncü şirketlerden biri olan Ekşioğlu İnşaat sıfır daire projesiyle sizlere Karasu Evleri’ni sunmaya hazır. Çok uygun daire fiyatları ve ekonomik ödeme yöntemleriyle Ekşioğlu İnşaat sizleri birer yazlık daire sahibi yapmayı planlıyor.

Sakarya’da bulunan, Karadeniz sahil beldesi olan, tarihi Roma-Bizans dönemine kadar uzanmış bulunan Karasu şimdilerde çok kazançlı yatırım fırsatlarıyla karşınıza çıkıyor. Harika manzarası, eşsiz doğası ve yaşanabilirliği ile tercih edilebilir olan Karadeniz’in gururu Karasu’da siz de Ekşioğlu İnşaat aracılığıyla hayalinizdeki yazlığa kavuşabilirsiniz. Gözünüze eksik bir noktanın takılmayacağı yazlık dairelerde son teknoloji, lüks ve kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Site içerisindeki daireler asansörlü, havuzlu, güvenlikli ve otoparklıdır. Müstakil evlerinde garaj ve bahçe seçenekleri bulunmaktadır. Listelenen dairelerde herkesin kriter ve bütçesine göre olanaklar sunan Ekşioğlu İnşaat yaptığı Yaz ayları kampanyalarıyla herkesi yazlık daire sahibi yapmaya kararlı. Sunduğu kolay ödeme imkanları ve kampanyalarla Ekşioğlu İnşaat sizlerin de Karasu’nun bir sakini olmanızı istiyor. Lüks ve konforlu daireler, eşsiz manzara, harika bir doğa, nehir ve dere yatakları Karasu’nun sadece bilinen detayları, bilinmeyen daha pek çok olumlu özelliğiyle Karasu, büyük şehirlere çok yakın ve uygun bir yaşam fırsatını müşterilerine sunuyor.

Faizsiz senet, düşük faizli kredi ile satış, düşük peşinat oranları ve peşin satış gibi seçeneklerle çeşitli ödeme yöntemleri sunan Ekşioğlu inşaat, eğer isterseniz sizlere ücretsiz Karasu turu yaptırmaya hazır. İsterseniz hemen bu linkten numaranızı bırakın firma sizi arasın, dilerseniz de siz ulaşıp ücretsiz Karasu turuna katılabilir, listelenen daireleri görebilirsiniz. İsterseniz kolay ödeme yöntemleriyle çok avantajlı olan bu yatırım olanağını değerlendirebilir, ileride bu yatırım hamlenizi kendiniz için kazanca da çevirebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
  • Biz Sizi Arayalım

    Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  • Biz Sizi Arayalım

    Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  • Hemen Ara : 0 545 797 34 68