Karasu Denizköy Satılık Yazlık 2017

karasu satılık yazlık

Karasu’da yaz fırsatları kapınıza geldi! Sakarya Karasu’da yazlıkçılara muhteşem yaz fırsatları Ekşioğlu İnşaat Karasu farkıyla sizlere sunuluyor. Firmamız olan Ekşioğlu İnşaat ile size sunduğumuz bu avantajlı kampanyalara çok uygun fiyatlar ve ödeme yöntemleriyle sahip olabileceksiniz.

karasu-denizkoy-satilik-yazlik-2017-1

Sakarya Karasu eşsiz doğası, muhteşem manzarasıyla tam bir tatil cenneti, üstelik bu cennet çok ucuz ve tamamen sizin kullanımınıza açık. Karasu Frigya dönemine uzanan, Roma – Bizans tarihi barındıran eşsiz bir yer, içerisinden Karadeniz’e akan nehirleri ve dereleri mevcut, koruma altındaki orman ve kumsallarıyla da değerini dünyaya kanıtlamış bir yer.

karasu-denizkoy-satilik-yazlik-2017-2

Ayrıca Avrupa’nın en büyük ikinci kumsalına sahip. Karasu ulaşım olarak da çok cazip, 3. Köprü yolu ile İstanbul’a mesafesi 1 saate düşen Karasu’nun Bursa ve Ankara’ya ulaşım mesafesi ise 1 – 3 saat arası değişiyor. Bu eşsiz semtte sizlere sunulan doğayı bozmadan size Karasu’yu yaşatacak Karasu Evleri tam burada devreye giriyor. Bir Ekşioğlu İnşaat projesi olan Karasu Evleri sizlere eşsiz bir yazlık deneyimi sunmaya hazır. Karasu Evleri arasından kendinize isterseniz bir karasu satılık daire bakabilir, isterseniz de bir karasu denizköy satılık yazlık bakabilirsiniz. Dairelerin tamamı satışa hazır anahtar teslim dairelerdir, sitelerin tamamında yaz kış güvenlik unsurları bulunmaktadır. Yine sitelerin içerisinde otopark, havuz, sosyal alanlar gibi hizmetler mevcuttur. Daireler çok ucuz ve ödeme kolaylıklarıyla sizlere sunulur, daireleri isterseniz faizsiz senet, isterseniz düşük faizli kredi gibi yöntemlerle satın alabilirsiniz.

karasu-denizkoy-satilik-yazlik-2017-3

Bu avantajlı fırsatları değerlendirmek ve Karasu’nun bir sakini olmak isterseniz hemen bu bağlantıdan Ekşioğlu İnşaat’a ulaşabilir, dilediğiniz daire ve yazlık seçeneklerini inceleyebilirsiniz, karar veremezseniz ücretsiz Karasu turumuza katılabilir firmanın sunacağı teklifleri değerlendirebilirsiniz, keyifli tatiller dileriz.

https://www.eksiogluinsaatkarasuevleri.com/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
  • Biz Sizi Arayalım

    Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  • Biz Sizi Arayalım

    Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  • Hemen Ara : 0 545 797 34 68