Karasu Satılık Daire Merkezde Denize Yakın Müstakil Ev Gibi Yazlık Kışlık Daireler

karasu evleri

Karasu satılık evleri, Karasu satılık yazlık projeleri, Karasu satılık arsaları, Karasu satılık arazileri ve Karasu satılık daire projeleri günümüz yatırımcılarının en favori yatırım araçlarının biri haline gelmiştir. Karasu satılık daire bir satılık Karasu evleri son yılların en Çok kazandıran konut projeleridir. Bunun yanısıra Karasu’da satılık arsa ve araziler ede son yıllarda büyük bir talep söz konusu dur. Bölgenin son yıllarda aldığı değer karısın yatırım ve yatırımcı merkezi haline gelmesini sağlamıştır. Emlak konut alanında karasu genelinde faaliyet gösteren firmalar da Karasu’nun aldığı bu değerin son derece farkında olup Karasu’ya olan yatırımları hızlandırmak ve bölgeye daha çok yatırımcı çekmek amacıyla bölgedeki konut yatırımlarını ağırlık vermişlerdir. Karasuda faaliyetlerini sürdüren inşaat şirketleri Özellikle ekşioğlu inşaat Karasu’da en fazla pirim yapan bölge ve mahallelerde konut yatırımlarına imza atmaktadırlar. Karasu’nun hemen çıkışında Yer alan Sakarya nehrinin karadeniz’e döküldüğü noktada bulunan yenimahalle hem doğasıyla hem deniziyle hem de güzellikleriyle Karasuda En fazla turist ve yatırımcı çeken bölgelerin başında gelmektedir.

karasu-satilik-daire-merkezde-denize-yakin-mustakil-ev-gibi-yazlik-kislik-daireler-1

KARASU SATILIK DAİRE

Ekşioğlu karasu inşaatın şuan karasu yeni mahalle bölgesinde satışta olan dört farklı konut projesi yer almaktadır. Bunlar yeni mahalle 1, yeni mahalle 2, yeni mahalle 3, yeni mahalle 4 projeleridir. Karasu yalı mahallesi nde ise Hasan ekşi konakları Ve yalı evleri projeleri yer almaktadır. Karasu limanı yakınında yer alan bölgede ise yeşilvadi 5 ve yeşilvadi 7 projeleri şuan Satıştadır. Karasu’da en fazla pirim yapan yerlerden birisi elbetteki karasu limanı projesi çevresidir. Öyle ki Ekşioğlu inşaatın liman projesi çevresinde inşa ettiği yeşilvadi 1, yeşilvadi 2, yeşilvadi 3 ve yeşilvadi 4 projesindeki konutların tamam mı çok kısa bir süre içerisinde satılmıştır. Ekşioğlu inşaatın karasu daki tüm projeleri denize yürüme mesafesi nde olup en uzak proje denize 500 metre mesafede yer almaktadır. Bunun yanısıra firmanın plaj bölgesi nde denize sıfır konumda olan konut projesi de yer almaktadır. Ekşioğlucity projesi Ekşioğlu karasu inşaatın Ödüllü projesi olup aynı zamanda firmanın en lüks site projesi olarakta bilinmektedir. Ekşioğlu inşaat karasu genelinde hayata geçirdiği tüm projeleri en iyi fiyat ve ödeme koşulları ile yatırımcılara sunmaktadır. Ekşioğlu inşaat karasudaki tüm yatırımların hayata geçirmeden önce konut projesini yapacağı bölgede zemin taraması yapıp konuların tamamını deprem Yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirmişlerdir. Projelerinin çok büyük bir kısmı site içerisinde yer almakla beraber site dışında normal apartman binası şeklinde olan projeleri de bulunmaktadır. Site içindeki hem de iste dışındaki projeleri yatırımcılar tarafından büyük ilgi gören ekşioğlu inşaat projelerini herkesimden yatırımcının ulaşmasını sağlamak amacıyla senetle ya da banka kredisi ile ödeme imkanı sunmaktadır.

karasu-satilik-daire-merkezde-denize-yakin-mustakil-ev-gibi-yazlik-kislik-daireler-2

KARASU SATILIK YAZLIK KIŞLIK DAİRELER

Yatırımcılar hazır bitmiş projeleri belli bir peşinat vererek hemen teslim alıp kalan kısmını banka yoluyla uzun vadelerde düşük taksit imkanlarıyla 120 aya kadar taksitlendirme yaparak ödeyip kendi konutlarının sahibi olabilirken dilerlerse elden 24 ay senet seçeneği ile faiz oranı olmadan konut sahibi olmanın tadını çıkarabilmektedirler. Bu inşaatın bu kadar geniş bir kitleden yatırımcısı çekmesini sağlayan sebep en başta projelerinin havuz olması ve ödeme seçeneklerinin farklılığıdır. Ekşioğlu inşaatın konut projelerine Google üzerinden ulaşıp Google haritalardan projelerin konumlarını görebilirsiniz. Ekşioğlu inşaat yukarıdaki tüm imkanların yanımda yatırımcılara ücretsiz karasu turu hizmeti de sağlamaktadır. Özellikle İstanbul’dan geniş bir yatırımcı kitlesine hitap eden Karasu evleri; İstanbul’dan karasuya gelip konut yatırımlarını değerlendirmek isteyen yatırımcılar için her hafta sonu verdiği ücretsiz servis imkanını İstanbul anadolu ve avrupa yakasından düzenlemektedir. Bölgeye ücretsiz karasu turlarıyla ulaşım sağlayıp Ekşioğlu inşaatın karasudaki konut projelerine ulaşmak isteyenler  www.eksioglukarasuyazlik.com  0 212 503 48 83 nolu telefon numarasını arayıp ücretsiz servis kayıtlarını yaptırabilirler. Bunun yanısıra projelerle ilgili detaylı bilgi ye de Bu numarayı arayıp sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
  • Biz Sizi Arayalım

    Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  • Biz Sizi Arayalım

    Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  • Hemen Ara : 0 545 797 34 68