Karasu Satılık Yazlık Daireler Ucuz Yazlıklar Arsa Fiyatlarından Etkilendi

karasu-satilik-yazlik-daireler-goz-dolduruyor-1

Karasu ve Viking projesi Bilindiği gibi karasu son yılların en çok tercih edilen yatırım ve turizm bölgelerinden biri haline gelmiştir. Bölgede yaşanan turizim faaliyetleri ve bunun yanı sıra bölgedeki gelişmeler satılık karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri ne olan talebi artırmış; bölgedeki konut projeleri Türkiye genelinden yatırımcılara ev sahipliği yapmaya başlamıştır. Karasu’da satılık daire ve Karasu’da yazlık evlerin yatırımcılar tarafından bu denli talep görmesi bölgedeki inşaat firmalarını harekete geçirmiş; karasu genelinde bir çok İnşaat firması ortaya çıkmış; Ve karasu genelinde onlarca karasu satılık daire ve yazlık projesine imza atılmıştır. Sahibinden direk yatırımcılara sunulan konut projelerinin bir çoğu site içerisinde yer alıp havuzlu, denize yürüme mesafesinde, Muazzam karasu manzarası eşliğinde bölgedeki yerlerini almışlardır. Karasu’nun bir anda aldı bu hızlı değerin ve bünyesine yapılan yatırımların arkasında karasu limanı projesi yer almaktadır. Geçmişte Viking projesi olarak adlandırılan ilk olarak Litvanya tarafından ortaya çıkarılan daha sonrasında ise Rusya ve Ukraynanın katılımıyla İskandinav ülkelerini karadeniz’e bağlamak amacıyla yapılan bir girişim bulunmaktadır. Karasu Viking projesini gerçekleştirme de şuan en önemli nokta Konumundadır.

https://www.eksiogluinsaatkarasuevleri.com/

Projenin ilk ayağı olan Odessa limanına en yakın Liman karasu limanıdır. Aradaki bu yakın mesafe karasu limanı Karadenizin diğer limanlarına göre daha avantajlı bir konuma getirmiştir. Türkiye’deki ihracat ve ekonomi açısından oldukça önem teşkil eden Viking projesi Baltık denizi üzerinden Avrupa pazarına ulaşmada çok önemli bir noktadır. Projenin Türkiye ayağındaki en büyük dayı olan karasu projenin türkiye’ye giriş noktası olması Karasu’nun değerini kat be kat artıracaktır. Proje için en büyük aday durumunda olan Karasu’nun Viking projesi kapsamında bölgede yapılması gereken önemli adımlar yer almaktadır. Başta karasu limanı’nun bir an önce bitirilip işletilmeye başlanması gerekmektedir. Daha sonrasında ise karasu limanının uluslar arası yerli ve yabancı firmalara tanıtımının yapılması, limanın tamamlayıcısı olarak gösterilen demiryolu bağlantısının bir an önce tamamlanması, limanın Uluslararası taşımacılık uygun hale getirilmesi gerekmektedir. Çünkü Viking projesi Karasu’da hayata geçirilebilir size projenin karasuya ve sakaryaya yıllık ekonomik katkısı 200 milyon $ dan fazla olacağı öngörülmektedir. Hem karasu hem de Sakarya için büyük bir fırsat olan Viking projesi kapsamında Çalışmalar devam ederken Karasu’nun proje için en uygun yer olduğu konusunda da tanıtımlar ve görüşmeler yapılmaya devam edilmektedir. Proje burada hayata geçerse Karasuda ticaret canlanacak ve bölge uluslararası ihracat ve ticaret merkezi haline gelecektir. Viking projesi Karasu’da hayata geçer mi bilinmez ama bölge şuan bünyesindeki çalışma ve yatırımlarla zaten önemini ve değerini büyük ölçüde artırmıştır. Bölgede hali hazırda ki ekonomik faktörlerin güçlendirilmesi, turizim de yaşanan gelişmeler, ulaşım alanında büyük projelere ortak olunması ve bunun yanında sanayi alanındaki yatırımlarla şuan yatırımcıların gözdesi olan Bir konumdadır.

 

Karasu genelinde bir çok devam eden proje bulunmaktadır. Projelerin Karasu’da hayata geçireceğinin duyulması bile bölgenin değerini artırmış; bölgedeki satılık arsa ve konutlar değerlerini önemli bir ölçüde artırmıştır. Önümüzdeki yıllar için de projelerin tamamlanıp hayata geçmesiyle ve karasuya yapılacağı öngörülen yeni projelerin hayata geçmeye başlamasıyla Karasu Çok daha önem kazanacak, Bölge çok daha değerlenecek, karasu satılık arsaları, satılık karasu evleri Ve karasu satılık yazlık projeleri değerlerini şu günkü değerinin çok daha üstüne çıkaracaktır. Turizmi, doğal güzellikleri, tarımı, ormanları, sahili, tertemiz denizi, balıkçılık faaliyetleri, el değmemiş doğasıyla karasu hak ettiği değeri önümüzdeki yıllar için de alacaktır. Bölgeye dışarıdan gelen yatırımcılar kadar belediyenin yapmış olduğu çalışmalar ve yatırımlar da Karasu’nun değerini ve turistik cazibesini büyük ölçüde artırmıştır. Bölgedeki sosyal alanlar genişletilmiş, bölge halkının ve bölge tercih eden turistlerin Karasu’da vakitlerini en verimli şekilde geçirmelerine olanak sağlayacak donanımlar Karasu’da yavaş yavaş hayata geçirilmeye başlanmış, Karasu’nun yolları yenilenmiş, caddeleri düzenlenmiş, sahil hattı boydan boya yenilenip kıyı boyunca dalga kıranlar yapılıp, karasu plajlarına mavi bayrak uygulaması getirilip, sahilde plaj bölgesinden tüm halkın yararlanabilmesi için karasu sahil park ve rekreasyon alanı inşa edilmiştir. Bölge verilen önemin ve değerin farkında olan binlerce yatırımcı Karasuda Çoktan yatırımlarını gerçekleştirmişlerdir. Karasudaki binlerce yatırımcıdan birisi siz olup bölgedeki turizim olanaklarına sınırsız sahibi olup aynı zamanda karlı bir yatırıma da sahip olmak isterseniz birikimlerinizi doğru bir yatırma dönüştürmek için sizleri karasuya bekleriz.www.eksioglukarasuyazlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
  • Biz Sizi Arayalım

    Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  • Biz Sizi Arayalım

    Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  • Hemen Ara : 0 545 797 34 68