Müstakil Konforunda Ucuz Yazlıklar Karasu Satılık Yazlık Daire

karasu evleri

Karasuya Sosyal hizmet merkezi geliyor Gün geçmiyor ki Karasu’da yeni bir proje duymayalım. Son yıllarda bünyesine yapılan projelerle gündemden düşmek bilmeyen karasu bünyesindeki çalışmaların ve projelerin yanında yeni projelerle de sürekli gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Sakarya Karasu satılık yazlık fırsatlarıyla tanıdığımız Karasu; muhteşem denizi, doğası, doğal güzellikleri, temiz havası ve karasu satılık daire projeleri ile hem yatırımcıların hem de turizimcilerin büyük talep gösterdikleri Karasu Evleri , Karasu bünyesine dışarıdan ve içeriden yapılan çalışmalarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Sanayi ve ulaşım projeleri ile değerine değer katan bölge liman projesi ile de gündemden düşmek bilmiyor. Bunun yanında Karasu belediyesinin yapmış olduğu çalışmalar da bölgede büyük bir heyecanla karşılanıp karasudaki halkın ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamaya yönelik olmaktadır.

mustakil-konforunda-ucuz-yazliklar-karasu-satilik-yazlik-daire-1

Karasu belediyesi yılbaşında karasuya 2016 yılı içerisinde yapılacak olan 19 farklı projeden söz etmişti. Karasu için oldukça önemli yere sahip olan bu projelerden birisi de geçtiğimiz günlerde Karasu belediye başkanı Mehmet ispir oğlu tarafından halka duyuruldu. Önceki yıllarda Karasu devlet hastanesi diyaliz merkezi olarak kullanılan binanın aile ve Sosyal Politikalar müdürlüğüne tahsisinin yapılıp; binanın Sosyal hizmet merkezine dönüştürüleceği açıklanmıştır. Bir rehberlik hizmeti niteliğinde olacak olan karasu Sosyal hizmet merkezi: gençleri, kadınları, yaşlıları, engelli bireyleri ve aynı zamanda gazi ve şehit yakınlarının yararlanabilecekleri geliştirici önleyici ve destekleyici hizmetleri bir arada sunan bir merkez olacaktır. İlçeye kazandırılacak olan Sosyal hizmet merkezi için çalışmalara başlandığı belirtilen Karasu’da proje için tüm prosedürlerin tamamlandığı açıklandı. İlaçların sorunlarına çözüm bulmayı hedefleyen Sosyal hizmet merkezinin kısa süre içerisinde tamamlanıp karasu halkının hizmetine açılması beklenmektedir.

mustakil-konforunda-ucuz-yazliklar-karasu-satilik-yazlik-daire-2

Belediye karasu halkına ve bölgeye gelen turizimcilere en iyi hizmeti vermek için Karasu’da sürekli iyileştirme ve yenileme faaliyetleri yapmaktadır. Karasu’da Sosyal hizmet merkezi dışında belediyenin çalışmalarını yürüttüğü pek çok farklı proje yer almaktadır. Karasu kültür merkezi, karasu Şehirlerarası otobüs merkezi, karasu kapalı spor alanları merkezi Bu projelerden sadece başlıcalarıdır. Bölge genelinde hem belediye hem de özel kuruluşlar tarafından devam eden pek çok proje karasuya bir çok artı kazandırmıştır. Bölgenin daha yaşanılabilir ve popüler bir turizm merkezi olma yolunda atılan bu adımların yanında yer alan sanayi ve ulaşım alanındaki dev yatırımlar Karasunun değerine değer katmaktadır. Son yılların en hızlı gelişimini yaşayan ve hızla değer kazanan bölge hem dışarıdan göç almaya başlamış hemde binlerce konut yatırımcısını kendisine çekmeyi başarmıştır. Karasu genelindeki gelişmelere ve bölgenin artan değerine karşı koyamayan Çok sayıda yatırımcı kendi imkanlarıyla bölgeye gelip konut projelerini İnceleyip değerlendirdikleri gibi; İnşaat firmalarının İstanbul’dan düzenlemiş oldukları ücretsiz karasu turlarına katılım göstererek de bölgeye gelip bölgedeki konut projelerini kendileri görüp inceleyebilme şansına sahip olmaktadırlar.

mustakil-konforunda-ucuz-yazliklar-karasu-satilik-yazlik-daire-3

Binlerce yatırımcıdan tercih ettiği karasu evlerine ulaşıp birbirinden farklı konut projelerini değerlendirip zevkimize ve bütçenize en uygun konuta çeşitli ödeme yolları ve kampanyalarla sahip olmak isterseniz ücretsiz karasu turlarına katılım göstermeniz yeterli olacaktır. Bunun için yapmanız gereken Site üzerindeki irtibat numaralarından iletişime geçip ücretsiz servis rezarvasyonunuzu yaptırmanız olacaktır. Kısa zamanda büyük bir kar getirisi sağlayan konut projeleri hem yatırım hem de turizim olanaklarını aynı noktada sağlayarak yatırımcılara büyük bir fırsat sunmaktadır. Sapları ve günümüz koşullarındaki uygun fiyatları değerlendirerek Karasu dan satılık yazlık sahibi olmak için geç kalmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
  • Biz Sizi Arayalım

    Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  • Biz Sizi Arayalım

    Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  • Hemen Ara : 0 545 797 34 68