Karasu Evleri Sakarya

karasu-evleri-Sakarya

Karasu’da Konut Yatırımlarının Sonu Gelmiyor Sakarya’nın Karasu ilçesi son yıllarda konumuyla, bünyesinde yapılan yatırımlarla ve turizmi ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Karasu Evleri bölgenin en ilgi çeken dönemlerini yaşıyor Karasuda Satılık Yazlık almak isteyenler Sakarya’nın incisine yatırım yapıyor .Karasu Satılık Yazlık fırsatları devam ediyor. Bölgede turizmi geliştirmek adına çeşitli faaliyetler düzenlenip Karasu’nun turizm potansiyelinin tüm türkiye’ye duyurulması hedeflenmektedir. Her yıl gelen turist sayısının Bir önceki yıla oranla sürekli artış göstermesi bölgedeki çalışmaların kanıtı niteliğindedir. Bölgedeki turizim faaliyetleri arttıkça Ve bölgeye gelen turist sayısı artış gösterdikce bölgede oluşan barınma ve konaklama ihtiyacını karşılamak için karasudaki inşaat şirketleri bölgedeki konut yatırımlarına hız vermiştir.

Karasuda-Satılık-Yazlik-Evleri-Karasu

Karasuda-Satılık-Yazlik-Evleri-Karasu

Karasu satılık yazlık projeleri bölgede en fazla yatırım yapılan projelerden birisidir. Hem yatırımcısına hem de bölgeye gelen turistlere bir avantaj sağlayan karasu satılık daire projeleri yatırımcılar tarafından büyük talep görmektedir. Karasu’nun hemen her bölgesinde mevcut durumda bulunan ve yapımları devam edilen konut projeleri hem bölge halkı için hem de yatırımcılar için büyük bir gelir kaynağı olarak görülmektedir. Karasu’da arsası bulunan kişiler arsalarını belirli bir ücret ya da kat karşılığı bölgedeki inşaat şirketlerine satıp kar elde ederken; İnşaat şirketleri de bölgedeki arsaları değerlendirip buralara çeşitli donanımlara sahip site projeleri inşa ederek hem maddi bir gelir sağlamakta; hem bu alandaki istihdamı artırmakta hem de bölgenin kalkınmasına katkı sağlamaktadır. Bölgedeki inşaat şirketlerinin yapmış olduğu projelerle Karasu adeta yeniden yapılanma sürecine girmiştir. Bölgedeki konutların çoğu yeni yapılan projelerdir.

karasu-evleri-Sakarya

karasu-evleri-Sakarya

Hem Karasu’da yaşayan yerli halka hem de çevre ilerdeki binlerce yatırımcıya Evsahipliği yapan Sakarya karasu satılık daire projeleri Özellikle Marmara bölgesinde yaşayan halktan yoğun bir talep görmektedir. Bölgenin İstanbul olan yakın konumu İstanbul’dan ve Marmara bölgesinin bir çok yatırımcıyı bünyesine Çekmiştir. Karasu’nun İstanbul olan hali hazırdaki yakın konumu; İstanbul’a yapılan üçüncü köprü otoban yolunun Karasu dan geçmesiyle çok daha kısa bir mesafeye düşecek olması İstanbul’dan Karasuya gelen yatırımcı sayısını bir hayli artırmıştır. Bölgenin Marmara bölgesinin tatil başkenti konumunda bulunması ve İstanbul’a en yakın tatil noktası olması bölgedeki bir çok tatilciyi bünyesine çekmektedir.

Bu bölgede yaşayan ve tatillerini yollarda geçirmek istemeyen binlerce tatilci tercihlerini Karasu dan yana kullanmaktadırlar. Karasunun tercih edilmesinin bir başka sebebi de karasudaki turizim faaliyetlerinin diğer tatil bölgelerine oranla daha uygun bir fiyata mal olmasıdır. Tatilini geçirmek için bölgeyi tercih eden bir çok yatırımcı bölgeden konut sahibi olarak tatillerini burada geçirmeyi hedeflemektedir. Yatırımcıların hem tatillerini hem de yatırımlarını değerlendirmek için almış olduğu Sakarya karasu da satılık daire projeleri; yatırımcısı tarafından kullanılmadığı zamanlarda kiraya verilip gelir getirisi sağlanmaktadır. İster senelik isterseniz bölgeye gelen tatilcilere sezonluk olarak kiraya verebileceğiniz konutlarınızı Sakarya karasu sahibinden günlük kiralık daire olarak değerlendirip ciddi bir gelir elde edebilirsiniz. Karasu ekşioğlu inşaat güvencesiyle bölgede yer alan onlarca konut projesindeki binlerce yatırımcıdan birisi de siz olmak isterseniz buyrun misafirimiz olun; uzman satış müdürlerimiz eşliğinde projelerimizi gezip yerlerinde görüp bütçenize ve zevkinize en uygun konut projesine Çeşitli ödeme imkanları ve kampanyalarla sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sitedeki iletişim numaralarından bizlere irtibata geçip hafta sonları İstanbul’dan düzenlediğimiz ücretsiz Karasu turları için rezervasyonunuzu yaptırmanızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
  • Biz Sizi Arayalım

    Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  • Biz Sizi Arayalım

    Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  • Hemen Ara : 0 545 797 34 68